Serwis Żurawi samochodowych

slider5

Serwis żurawi Terex-Demag

Żurawie Terex-Demag: serwis, dostawa części zamiennych, szkolenia.

Zobacz więcej
20160216_163429

Diagnostyka akumulatorów azotowych

Sprawdzamy i nabijamy hydroakumulatory azotowe.

Zobacz więcej
20160216_162837

Montaż ograniczników

Systemy do żurawi z wysięgnikami teleskopowymi oraz kratowymi

Zobacz więcej
IMG_6586

Remonty wysięgników teleskopowych

Wykonujemy remonty wysięgników teleskopowych

Zobacz więcej
IMG_8354

Wymiana łożysk obrotu

Wymiana, dostawa nowych i zregenerowanych wieńców obrotu.

Zobacz więcej
IMG_7433

Remonty wciągarek

Remonty wciągarek zgodnie z niemiecką normą maszynową !

Zobacz więcej
Serwis żurawi samochodowych Legast zapewnia specjalistyczne usługi z zakresu serwisowania pojazdów marki Terex-Demag, PPM, Grove oraz Faun. Renoma, na którą pracowaliśmy przez ponad dwie dekady, wynika z sumiennego przestrzegania przez naszych specjalistów kilku bezcennych w każdym biznesie zasad. Oprócz pełnego profesjonalizmu jesteśmy bowiem w każdym przypadku zapewnić terminowość, transparentność współpracy i elastyczność, która pozwala nam zawsze znaleźć rozwiązanie dostosowane do potrzeb i możliwości klienta. To wszystko, w połączeniu z bardzo szerokim zakresem proponowanych prac, czyni Legast zaufanym partnerem w branży budowlanej, w której nie można pozwolić sobie na żadne potknięcia czy najmniejsze opóźnienia.

Serwis żurawi samochodowych dla wymagających klientów

Pojazdy, które trafiają do Legast, przechodzą zarówno rutynowe przeglądy czy konserwacje, jak i niezwykle skomplikowane naprawy, które są w stanie przywrócić pojazd do pełnej sprawności nawet w przypadku bardzo poważnej awarii. Szybkość i skuteczność świadczonych przez naszych serwisantów usług sprawia, że przedsiębiorcy mogą uniknąć przynoszących straty przestojów w pracy na budowie i skupić się na terminowej realizacji zadań. Zaufanie, którym klienci darzą serwis żurawi samochodowych Legast, przynosi wymierne zyski!

Zakres usług serwisu Legast

Przykładowe usługi świadczone w naszym serwisie to m.in. inspekcja stanu technicznego i konserwacja żurawi samojezdnych, dostawa części naprawczych oraz zamiennych, czy też sporządzanie fachowej dokumentacji technicznej. Ze względu na specyfikę branży i szczególne wymagania naszych klientów zapewniamy też serwis mobilny żurawi. Kolejnym obszarem naszej działalności jest edukacja – przeprowadzamy specjalistyczne szkolenia z użytkowania i konserwacji pojazdów wiodących marek.

Diagnostyka akumulatorów azotowych

Jedna z usług, na którą mogą liczyć klienci serwisu żurawi Legast, dotyczy kontroli i nabijana azotem hydroakumulatorów, które odpowiadają za właściwą amortyzację podwozia pojazdu. Serwis w tym zakresie pozwala uniknąć ponadto nadmiernej eksploatacji opon, łożysk czy drążków reakcyjnych.

Montaż ograniczników i łożysk obrotu

Montaż ograniczników zabezpieczających przeprowadzany przez Legast może dotyczyć zarówno żurawi teleskopowych, jak i kratowych. Gdy natomiast mowa o zadaniach dotyczących łożysk obrotu, zapewniamy konserwację wieńców zębatych oraz ich wymianę w przypadku poważnych uszkodzeń.

Remont wysięgników teleskopowych

Z powodzeniem przeprowadzamy szereg działań naprawczych dotyczących wysięgników żurawi samochodowych. Prace mogą dotyczyć m.in. wymiany lin, ślizgów czy uszczelnień siłowników, czy też precyzyjnych regulacji poszczególnych mechanizmów.

Naprawa wyciągarek

Niezależnie od tego, czy problem dotyczy żurawi samochodowych, czy też gąsienicowych, serwis Legast zapewnia błyskawiczną naprawę wyciągarek oraz sporządzenie dokumentacji świadczącej o dobrym stanie technicznym mechanizmu. Jeśli zatem poszukujesz profesjonalnej naprawy żurawi samochodowych lub gąsienicowych na terenie całej Polski, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Działamy szybko i profesjonalnie, na miejscu, na swoim placu, lub mobilnie, czyli u klienta. Cechuje nas efektywność działań i maksymalne poszanowanie dla budżetu klienta. Dbamy o to, by nawiązywać partnerskie relacje na długie lata.