Żurawie samochodowe

HXUE8258-300x225

Zakup żurawi na zlecenie klienta

Udźwig:
Lokalizacja:
Rok produkcji:
Zobacz więcej

Żuraw samochodowy to pojazd samobieżny, przeznaczony między innymi do prac montażowych i konserwacyjnych na wysokościach, a także do załadunku i rozładunku różnorodnych towarów, np. budowlanych. Urządzenia te skutecznie sprawdzają się także w procesie wznoszenia nowych obiektów budowlanych. Ich rola we współczesnym biznesie jest nieoceniona. Jak jednak zakupić takie, które będą w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i nie generować przy tym zbyt dużych kosztów związanych z bieżącą eksploatacją? Wystarczy zakupić pojazd ze sprawdzonego źródła lub skorzystać z naszej pomocy – oferty zakupu żurawi samochodowych na zlecenie klienta.

Jesteśmy grupą najlepszych fachowców w kraju, którzy doskonale znają budowę i charakterystykę żurawi samochodowych. Znamy precyzyjnie całą ich konstrukcję, wady i zalety, a także podstawowe i najważniejsze usterki, z którymi borykają się konkretne modele wstępnie wybrane przez właściciela danej firmy. To jednak tylko początek wielu atutów wynikających ze współpracy z marką Legast.

Żuraw samochodowy – dlaczego warto go kupić z naszą pomocą?

Żuraw samochodowy to urządzenie, od którego zależy możliwość przeprowadzenia konkretnych prac na wysokościach. Z tego względu powinien być zawsze w pełni sprawny, objęty profesjonalnym serwisem i przystosowany do wymagających prac budowlanych. W naszej firmie stawiamy na to, aby każdy zakupiony za naszym pośrednictwem żuraw samochodowy mógł być eksploatowany przez wiele kolejnych lat i był w stanie zapewnić bezawaryjne użytkowanie mimo intensywnego sposobu użytkowania. Jakie zalety płyną z zakupu tego pojazdu za naszym pośrednictwem? Jest ich bardzo wiele, a wśród nich można wymienić:

  • Pewność zakupu – z reguły przedsiębiorcy nie dysponują zbyt szeroką wiedzą techniczną na temat urządzeń używanych w danym przedsiębiorstwie. Większość z nich doskonale wie za to, że warto tę wiedzę uzyskać od fachowców. Chętnie pomożemy w zakupie konkretnego żurawia i sprawdzimy jego stan techniczny oraz zgodność realnych parametrów z dokumentacją.
  • Możliwość zorganizowania całego procesu – nie wszyscy mają czas i chęci na dokładne sprawdzanie urządzenia przed jego zakupem. Niektórzy przedsiębiorcy wolą zlecić ten proces wyłącznie fachowcom i otrzymać pojazd w dobrym stanie i korzystnej cenie. Chętnie przygotujemy całą dokumentację i fachowo sprawdzimy całe urządzenie przed przekazaniem wynagrodzenia sprzedającemu.
  • Pełne zaangażowanie – w naszej firmie każdy klient jest traktowany równo – niezależnie od wartości danego pojazdu i jego cech technicznych. To ogromna zaleta w szczególności dla początkujących przedsiębiorców, którzy chcą zakupić do zasobów firmy swój pierwszy, pewny żuraw samochodowy.

Jak kupić dobry żuraw samochodowy?

Wystarczy zlecić nam chęć zakupu żurawia samochodowego, przekazać wszystkie informacje istotne dla przedsiębiorstwa i zaakceptować wstępnie wybrany przez nas model. Dostarczymy go na miejsce w ramach możliwości, a na miejscu sprzedaży precyzyjnie sprawdzimy jego dokumentację, stan techniczny oraz zgodność parametrów użytkowych z oczekiwaniami przedsiębiorcy.