Części i podzespoły do żurawi samochodowych

20160214_174539

Berulub PAL 1

Smar do powierzchni ślizgowych wysięgnika

Zobacz więcej
20160214_184326

Instrukcje w języku polskim

Dokumentacja do różnych typów żurawi

Zobacz więcej
20161004_121258

Komputer EKS 3 – NOWY

Jednostka Centralna EKS 3 do żurawi Grove m. in. GMK 2035, GMK 3050, GMK 4080 itp.

Zobacz więcej
IMG_7419

Podzespoły EKS do żurawi Grove / Krupp

Posiadamy w sprzedaży konsole, czujniki, płytki przetwornikowe – serwis, doradztwo, sprzedaż

Zobacz więcej

W naszej firmie nie uznajemy kompromisów i widać to doskonale przede wszystkim po liczbie realizowanych przez nas usług. Jedną z nich jest sprzedaż części i podzespołów do żurawi samochodowych, które ze względu na trudną pracę oraz intensywne działania mogą być narażone na ryzyko powstania różnorodnych usterek. Ich usunięcie, nawet pomimo dużej wiedzy ze strony serwisanta, nie będzie jednak możliwe bez zastosowania specjalnych i dedykowanych części zamiennych oraz wymiany lub uzupełnienia materiałów eksploatacyjnych.

Ważne jest, aby był oryginalne i zawsze zgodne z oczekiwaniami i wymagania konkretnego producenta danego pojazdu. Zachęcamy korzystanie z oferty wyłącznie sprawdzonych dostawców, takich jak marka Legast, w której oferta części i podzespołów do żurawi samochodowych jest przez nas dokładnie wyselekcjonowana.

Zapraszamy do zakupu części do żurawi samochodowych

W naszym sklepie oferujemy praktycznie wszystko to, co niezbędne do odzyskania sprawności danego pojazdu i możliwości jego dalszego użytkowania, w tym:

  • Smary – smary, szczególnie Berulub 1, zapewniają bezpieczną pracę elementów ślizgowych trących o siebie. Zmniejszają ilość ciepłą generowanego przez zespół danych urządzeń, a cienki film ułatwia poślizg.
  • Instrukcje w języku polskim – bardzo często naprawa żurawi bywa dość uciążliwa, głównie z uwagi na niewiele dokumentacji znajdujących się w obiegu. W Legast jednak jest inaczej – oferujemy instrukcje w języku polskim do większości pojazdów marki Demag, PPM, Grove, Faun i Liebherr. Dzięki nim można zapoznać się z budową dźwigu oraz zakresem prac konserwacyjnych i wieloma innymi.
  • Komputery EKS – to niezbędne elementy elektroniczne, które służą do sterowania całym zespołem, dlatego warto, aby były sprawne i gotowe do natychmiastowego działania. W naszej ofercie znajdują się jednostki centralne EKS 3 do żurawi Grove m. in. GMK 2035, GMK 3050, GMK 4080 i wielu innych.
  • Podzespoły EKS do żurawi Grove / Krupp – w naszej firmie oferujemy również pełne doradztwo oraz sprzedaż w zakresie ograniczników obciążenia EKS do żurawi marki Grove / Krupp. Każdy klient może u nas zakupić zarówno nowe, jak i używane, lecz poddane regeneracji, konsole EKS 3, EKS 4 oraz EKS 83. Oferujemy zarówno całe komputery, jak i czujniki ciśnieniowe, płytki przetwornikowe, a także czujniki długości oraz kąta.

Czym się kierować podczas wyboru części do żurawi?

Wybór części zamiennych to duży kłopot dla większości przedsiębiorców, którzy borykają się z usterką tego typu urządzenia po raz pierwszy w karierze. Fakt ten nie powinien jednak dziwić – maszyny te z uwagi na rodzaj wykonywanej przez nie pracy mają zupełnie inną konstrukcję niż zwykłe samochody ciężarowe. Duży statyczny i dynamiczny napór masy na koła oraz zawieszenie i sam wysięgnik, przedłużkę, zblocza i przeciwwagę sprawia, że niektóre maszyny – nawet mimo pełnego zaangażowania serwisanta – ulegają usterkom. To naturalny proces zużycia i eksploatacji.

Wybierając części zamienne, zwróć uwagę na:

  • Ich zgodność z danym modelem pojazdu – do większości żurawi samochodowych pasują wyłącznie wyselekcjonowane części zamienne, dlatego prawdopodobieństwo montażu elementu niededykowanego do wybranego modelu jest bardzo niskie. W ten sposób można jednak stracić czas na dostawie, jak i pieniądze, gdyż przedsiębiorca musi uiścić cenę za wysyłkę w obie strony.
  • Oryginalność – w firmie Legast znajdują się wyłącznie akcesoria i urządzenia o pewnym pochodzeniu, oryginalne, po wymontowaniu i regeneracji lub zupełnie nowe i gotowe do montażu. Takie podzespoły oraz elementy zamienne dobrze pasują do wybranego pojazdu, a ich montaż nie będzie wymagał modyfikacji.