MONTAŻ OGRANICZNIKÓW

  • 20151125_123305
  • 20151125_123305
  • 20151125_123305
  • 20151125_123305
  • 20151125_123305

Montaż ograniczników

Nasza firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie montażu ograniczników obciążenia na różnych typach żurawi. Przy ścisłej współpracy z producentem, firmą STK, zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów, montując nowe systemy zabezpieczające zarówno na żurawiach z wysięgnikami teleskopowymi jak i kratowymi.

Ogranicznik obciążenia dostarcza operatorowi istotnych informacji z zakresu eksploatacji żurawia zgodnie z jego fabrycznymi parametrami. Za pomocą różnych urządzeń wykrywających, ogranicznik obciążenia monitoruje funkcje żurawia i zapewnia operatorowi stały odczyt dotyczący użurawu urządzenia. Odczyty zmieniają się w kolejnych etapach pracy.

Ogranicznik obciążenia dostarcza również operatorowi informacji dotyczących długości i kąta wysięgnika, wysokości głowicy wysięgnika, wysięgu, dopuszczalnego ładunku i szacowanego ciężaru ładunku na haku. W przypadku przeciążenia ogranicznik obciążenia zareaguje alarmem dźwiękowym, włączeniem światła ostrzegawczego oraz zablokowaniem tych funkcji, które mogłyby pogorszyć stan żurawia.

Nasza firma ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie montażu ograniczników obciążenia na różnych typach żurawi. Przy ścisłej współpracy z producentem, firmą STK, zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt projektów, montując nowe systemy zabezpieczające zarówno na żurawiach z wysięgnikami teleskopowymi, jak i kratowymi.

Znaczenie prawidłowego montażu ograniczników

Montaż ograniczników to nie tylko kwestia przestrzegania przepisów i norm, ale również dbałość o bezpieczeństwo osób pracujących na terenie obiektów, gdzie są one stosowane. Właśnie dlatego musi być on wykonany zgodnie z odpowiednimi normami i przepisami, aby zapewnić ich skuteczność i niezawodność.

Niewłaściwie zamontowane ograniczniki mogą nie spełniać swojej funkcji lub prowadzić do błędnych odczytów, co z kolei może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy mają doświadczenie w montażu i konserwacji tego rodzaju urządzeń.

Ograniczniki Legast – najwyższa jakość

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i niezawodność oferowanych ograniczników. Doskonale wiemy, że to właśnie odpowiednie narzędzia stanowią gwarancję sukcesu każdej firmy – do Twojej dyspozycji oddajemy więc sprzęt, który charakteryzuje się wyłącznie najwyższymi parametrami pracy.

Ogromną wagę przywiązujemy do jakości obsługi klienta i wysokiej jakości materiałów użytych przez producenta do wykonania oferowanych ograniczników. Możemy też zagwarantować krótkie terminy realizacji, aby nasi klienci jak najszybciej mogli cieszyć się sprawnym działaniem ograniczników obciążenia.

Warto również dodać, że oferowane przez nas ograniczniki spełniają surowe standardy jakościowe, a wszystkie usługi świadczone są przez inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, którzy mają odpowiednią wiedzę i umiejętności, niezbędne do profesjonalnej obsługi.

Jeśli więc jesteś zainteresowany montażem ograniczników – skontaktuj się z nami. Gwarantujemy wysoką jakość, niezawodność oraz niezbędne wsparcie techniczne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje maszyny będą działać bezpiecznie i sprawnie podczas codziennej pracy.