Remonty wciągarek

  • 20151125_123305
  • 20151125_123305
  • 20151125_123305
  • 20151125_123305
  • 20151125_123305
  • 20151125_123305

Remonty wciągarek

Wciągarki jako jedne z najpopularniejszych urządzeń o szerokim zastosowaniu w przemyśle są narażone na szczególnie intensywną pracę wynikającą z transportu bliskiego. Wykorzystuje się je w zasadzie wszędzie – w pracach budowlanych, w dużych czy mniejszych zakładach produkcyjnych, magazynach wielkopowierzchniowych i w zasadzie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba bliskiego transportu zupełnie różnorodnych materiałów. Wciągarki niestety ulegają usterkom, a koszt ich usunięcia do bardzo wysokich. W rezultacie wiele firm musi przez czas remontu posiłkować się innymi środkami, co jest nieefektywne i nieopłacalne. W firmie Legast przeprowadzimy z chęcią remont wciągarki – kompleksowy, profesjonalny i w krótkim terminie.

Remont wciągarki – dlaczego warto go zlecić właśnie nam?

W firmie Legast nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów – jesteśmy marką, dla której liczy się profesjonalizm, wiedza oraz bardzo duże doświadczenie, a także stałe zdobywanie nowych umiejętności. Nie bez powodu staramy się uczestniczyć w wydarzeniach, konferencjach realizowanych przez wiodących producentów, a także realizujemy szkolenia wewnętrzne. W efekcie dysponujemy najświeższymi informacjami, dzięki którym naszą pracę można uznać za odpowiedź na rosnące oczekiwania przedsiębiorców. Naszych klientów obsługujemy nieprzerwanie od 1989 roku, wyznaczając na rynku zupełnie nowe – lepsze trendy. W ramach naprawy wciągarek realizujemy:

  • Demontaż wszystkich podzespołów – to fundament naszej pracy, dzięki któremu możemy dokładnie zapoznać się z ich stanem technicznym oraz usterkami, które mogą nastąpić bądź już nastąpiły, lecz nie dają żadnych widocznych objawów.
  • Naprawę elementów uszkodzonych – w razie wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości, od razu przechodzimy do ich klasyfikacji, po czym także usunięcia. Nic nam nie umknie – nawet niewidoczny luz, który stał się zauważalny dopiero w chwili precyzyjnych testów.
  • Złożenie sprzętu – po procesie analizy i naprawy, przeprowadzimy montaż wszystkich elementów, zwracając baczną uwagę przede wszystkim na zgodność tego procesu z wymaganiami danego producenta. Wszystkie montujemy za pomocą odpowiednich narzędzi i z użyciem właściwej siły – w efekcie redukujemy ryzyko powstania luzów, lecz także zwiększamy siłę łączenia.
  • Tworzymy dokumentację – naszą pracę zawsze wieńczy dokumentacja techniczna, którą wystawiamy tuż po zakończeniu działań. Opisujemy w niej wszystkie wymagane informacje oraz dane, które mogą okazać się istotne dla użytkownika oraz kolejnych napraw, jest również dzięki niej w stanie ocenić zakres naszych prac oraz ich profesjonalizm.

To tylko krótki wycinek naszych działań, których jest znacznie więcej, gdyż w każdym powyższym punkcie znajduje się nawet kilkadziesiąt kolejnych.

Przeprowadź remont wciągarki jeszcze przed jej awarią wraz z firmą Legast

W naszej firmie możesz zlecić remont wciągarki jeszcze przed uwidocznieniem się usterki, w efekcie czego ograniczysz ryzyko utraty płynności finansowej spowodowanej wystąpieniem nagłej awarii. Skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami w celu ustalenia dalszych szczegółów dotyczących zlecenia.